Nerka dla zięcia? Oddaję!

elzbieta_sebastian

Elżbieta Stefańska z zięciem. [Chwila dla Ciebie]

Na wieść o pogarszającym się stanie zdrowia Sebastiana, jego najbliżsi zdecydowali, że rozpoczną starania o rodzinny przeszczep nerki. Po badaniach i wyeliminowaniu większości z nich okazało się, że dawcą organu może zostać pani Elżbieta. Kobieta nie wahała się ani chwili.

Zaczęło się od wizyt u lekarza, psychologa i oświadczenia woli w sądzie. Mimo wielu formalności, pani Elżbieta nie traciła entuzjazmu. Udało się doprowadzić sprawę do końca i dzień po swoich urodzinach Sebastian otrzymał od teściowej najpiękniejszy prezent w życiu.

Operacja przeszczepu nerki przebiegła bez komplikacji i dziś, dzięki teściowej, Sebastian wraz z żoną i córeczką prowadzi szczęśliwe życie.

Pełen tekst artykułu:

http://kobieta.interia.pl

3 komentarzy do tego wpisuWylij komentarz
  1. Jesteś niejedyną kobietą która mąż zostawił czy chłopak a mężczyznę żona czy dziewczyna. Mnie zostawiła narzeczona gdy zacząłem się dializować. Powiedziała, że nie ma zamiaru mną się opiekować jak drugim dzieckiem. I tracić kasę na leczenie zamiast na swoje przyjemności a zapowiadało się tak pięknie. Jak to mówią „Syty głodnego nie zrozumie” tak samo jak „Zdrowy chorego nie zrozumie”. Na dzień dzisiejszy jestem po udanym przeszczepie nerki szukam dziewczyny i jakoś nie układa się to wszystko jak kiedyś. Życzę zdrowia i udanego przeszczepu nerki.

  2. Ja dializuje się od ok 6 lat już (ależ ten czas leci) z powodu ur się z przepukliną oponowo rdzeniowa mam niewydolność nerek wrodzoną .Co prawda zostałam zgłoszona do przeszczepu lecz wkrótce okazało się ze nic z tego z powodu bakterii która daje dodatni posiew w moczu a szpital w którym się dializuje skupia się na dawcach zmarłych wiec cóż pozostało mi czekać aż wydarzy się cud lub medycyna pójdzie do przodu .Na szczęście mam wsparcie w rodzinie i mężu.POZDRAWIAM WSZYSTKICH

  3. Zazdroszczę teściowej i gratuluję!!!!
    Mnie mąż zostawił na dializach, a teściowa powiedziała mi prosto w twarz, że czekała na to 12 lat i w końcu się doczekała :-(

94 pingback do tego wpisu
Dodaj komentarz

Muisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Wasze zdjęcia

Wasze filmy

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id NerkiKropkaInfo belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.

Wszystko o dializach i chorobach nerek © 2017 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress